Migawka “Kulturalna”

Rzadko zdarza się, by wzmianka o naszym miasteczku pojawiała się, w jakimkolwiek kontekście na głównych stronach gazet, czy portali internetowych – szczególnie tych o krajowym zasięgu. Obiecałem sobie wyłapywać takie rzeczy i o nich informować. Tym razem to bardzo „kraśne” wspominki – a to za sprawą podlaskiego celebryty – pana Adama Kraśko, który wykorzystując swoje 5 minut sławy organizuje jedno-piosenkową trasę koncertową, którą rozpoczyna właśnie w Brańsku!
No cóż Panu Adamowi życzę samych sukcesów, słuchaczom niezapomnianych wrażeń, a naszemu miasteczku – by miało czym się chwalić i za co być chwalonym.
A oto pamiątkowa fotka i linki:
krasko

http://www.pudelek.pl/artykul/75911/rolnik_z_programu_jedzie_w_trase_koncertowa_z_jedna_piosenka/

http://teleshow.wp.pl/gid,17229808,title,Muzyczna-kariera-Adama-Kraski-nabiera-rozpedu-Rolnik-planuje-trase-koncertowa,tpl,6,galeria.html?ticaid=114483&_ticrsn=5

 

Zachęcam do komentowania:)
Rafał Korzeniewski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *